Wstęp do wiązania sztucznych much

I tak dotarliśmy do ostatniego merytorycznego odcinka wprowadzenia. Na koniec zostawiliśmy to, co wg. nas najwspanialsze w metodzie muchowej.

Tak, uważamy że wiązanie sztucznych much jest nieodłącznym elementem metody muchowej. Ponieważ tylko zgłębiając wiedzę na ten temat i nieustannie dążąc do stworzenia łownych imitacji organizmów żyjących w wodach w których łowicie, będziecie w stanie dokładnie zrozumieć procesy tam zachodzące i świadomie łowić żyjące w nich ryby.

Oczywiście nie mamy nic do zarzucenia muszkarzom, który nie wiążą much. Jednak uważamy, że powinni spróbować. Będziemy Was bardzo mocno namawiać do rozpoczęcia wiązania!

Na początek zapraszamy na wycieczkę po narzędziach i materiałach, które służą do tworzenia sztucznych much. Zdajemy sobie sprawę, że przedstawione przez nas w galerii dołączonej do tego odcinka materiały, to tylko niewielka próbka tego, co może być użyte do stworzenia skutecznej imitacji, jednak teraz to tylko zajawiamy…

W cyklu porad dotyczącym wiązania sztucznych much, będziemy szczegółowo omawiać techniki, narzędzia i materiały oraz przedstawiać ich zastosowania.

Prosimy abyście zapamiętali, że NICZEGO NIE REKLAMUJEMY. Niestety niektóre z prezentowanych przez nas materiałów mają oznaczenia producenta, ale zaprezentowanie ich bez tych oznaczeń byłoby bardzo trudne…