Konkurs Keep’Em Wet

Z radością ogłaszamy konkurs „Keep’Em Wet„.

Zasady konkursu
„Keep’Em Wet”

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

 1. Uwiązać Mokrą muchę – DOWOLNY wzór!

 2. Zrobić jej zdjęcie, które spełnia następujące kryteria

  • musi przedstawiać mokrą muchę
  • musi być ostre – wyraźne
  • musi przedstawiać tylko jedną muchę
  • nie może być na nim żadnych znaków wodnych lub podpisów autora.

 3. Wysłać zdjęcie do nas za pomocą Messengera – po prostu klikacie w zamieszczony na naszym fanpage https://www.facebook.com/TowarzystwoLipieniowejGoraczki przycisk „Wyślij wiadomość”, załączacie zdjęcie i klikacie „wyślij”.

Zgłoszenie do konkursu należy wysłać od 03.03.2023 r. do 17.03.2023 r.

My z przesłanych zgłoszeń wybierzemy te spełniające wymienione wyżej, cztery kryteria i od 17.03.2023 r. do 24.03.2023 r. będziecie mogli na nie głosować za pomocą lajków (reakcji) na https://www.facebook.com/TowarzystwoLipieniowejGoraczki

Następnie z pięciu zdjęć, które otrzymały największą liczbę lajków (reakcji), wybierzemy zwycięzcę konkursu.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 25.03.2023 r. o godzinie 19:55.

Zapraszamy do imadeł! Czekamy na Wasze zgłoszenia! Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest pod poniższym linkiem:

Regulamin konkursu

Nagrody

NAGRODĄ w jest ufundowany przez Crown & Anchor Fly Fishing Wear zestaw ubrań składający się z:

Konkurs "Keep'Em Wet"

Bluzy z serii Keep’em Wet.

Konkurs "Keep'Em Wet"

T-shirt z serii Keep’em Wet.

Konkurs "Keep'Em Wet"

Czapki z serii Keep’em Wet.

Fundator nagród

Fundatorem nagród w konkursie „Keep’Em Wet” jest wschodząca gwiazda branży odzieżowej Crown & Anchor Fly Fishing Wear.

Pełna oferta Crown & Anchor Fly Fishing Wear znajduje się na:

https://www.instagram.com/canda.flyfishingwear/

https://www.candawear.com/

Konkurs "Keep'Em Wet"

Crown & Anchor Fly Fishing Wear

Jest autorskim, niezależnym projektem designerskim zrodzonym z miłości do wędkarstwa muchowego, natury i aktywności outdoorowych. Canda to kreatywna, alternatywna odpowiedź na dominujący w odzieży wędkarskiej, ekstremalnie sportowy trend designu. Wychodzi naprzeciw tym, dla których wędkarstwo znaczy więcej niż pogoń za największym okazem. To ukłon w stronę tych, którzy szukają w nim spokoju, kontaktu z naturą, odprężenia i dobrych emocji. Jeśli te wartości są Ci bliskie to Crown & Anchor jest właśnie dla Ciebie. Nawet jeśli nie jesteś zapalonym wędkarzem. Wystarczy, że czujesz w sobie ten styl życia.

Inspiracją dla stylu Crown & Anchor jest bogata, historia wędkarstwa muchowego i jego piękna tradycja. Jest nią również poszanowanie idei Catch & Release oraz zamiłowanie do przyrody. To przede wszystkim wspaniali, pełni pasji ludzie, którzy tworzą wyjątkowy świat Fly Fishing’u. Wszystko to składa się na styl graficzny, zachowany w klimacie vintage, który daleki jest od atmosfery rywalizacji i pędu. Za każdą z grafik kryją się osobiste doświadczenia i przemyślenia autora. To także swego rodzaju ilustrowane zapiski wspomnień, wyrażone w postaci wzorów inspirowanych klasyczną amerykańską szkołą projektowania.

Celem Canda jest dostarczanie wysokiej jakości odzieży wykonanej z dbałością o każdy detal oraz opatrzonej nietuzinkowym autorskim designem. W sukcesywnie powiększającym się asortymencie znajdują się klasyczne T-shirty, Bluzy Hoodie oraz czapki Trucker-ki. Znajdą tu coś dla sobie zarówno panowie, jak i panie. Crown & Anchor to sposób na wyrażenie siebie zarówno w trakcie wędkarskich wypraw, aktywności outdoorowych, jak i na co dzień.

Chciałbym, aby Crown & Anchor Fly Fishing Wear stało się czymś, z czym mógłby się identyfikować każdy, komu bliskie są idee zawarte we Fly Fishing’u. Jeśli masz ciekawą historię, którą chciałbyś się podzielić, skontaktuj się ze mną. Może stanie się ona inspiracją do kolejnej linii ubrań? Bądźmy w kontakcie!

Przemek Napiórkowski

Organizator konkursu

Organizatorem konkursu „Keep’Em Wet” jest Towarzystwo Lipieniowej Gorączki.

Konkurs "Keep'Em Wet"

Inspiracje – Konkurs „Keep’Em Wet”

Konkurs „Keep’Em Wet” – Jeżeli będziecie szukać inspiracji lub nie możecie się zdecydować, który wzór uwiązać, zawsze możecie skorzystać z propozycji mokrych much, które znajdują się w naszym katalogu: